Rosi.Home on Instagram
| Username | @rosi.home |
|---|---|
| Audience | 115300 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur lifestyle family parenting travel fashion beauty blogging personal growth relationships home decor workshops |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLifestyle | Mode | Family Founder and CEO of @concept1.duftwelt |
Instagram Insights
| Followers | 115.3K |
|---|---|
| Following | 422 |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 1783.7 |
| Avg comments | 24.3 |
| Avg interactions | 1807.9 |
| Avg video views | 11329.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 11:28:42 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:49 AM |