๐ฑ๐ฎ๐ฎ๐ฌ ๐ค๐ ๐๐๐บ๐ป๐พ๐๐ ๐ซ๐บ๐๐ฝ๐๐พ๐ on Instagram
| Username | @room_kiel |
|---|---|
| Audience | 1657 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Kiel |
| Categories | Designer interior design home decor architecture design home improvement room planning furniture home styling home renovation luxury design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGute Rรคume entstehen aus Gesprรคchen und Gestaltungskompetenz. |
Instagram Insights
| Followers | 1.7K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 13.9 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 14.5 |
| Avg video views | 129.1 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/18/2026, 8:03:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:21:39 PM |