Natalie Große on Instagram
| Username | @purrpaws_fotografie |
|---|---|
| Audience | 89749 |
| Posts | 4.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.1K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Photographer photography dog photography workshops animal photography portrait photography city photography lightroom presets photoshop travel events cats |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBased BERLIN-GERMANY •Photography-Videography-Commercial Work|Shootings|Coachings • @purrpaws_fotografie_wedding • @purrpaws_fotografie_people |
Instagram Insights
| Followers | 89.7K |
|---|---|
| Following | 3.1K |
| Highlights | 138 |
| IG Media | 4.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 328.5 |
| Avg comments | 9.4 |
| Avg interactions | 337.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:35:23 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:10:30 AM |