Pixei ️ on OnlyFans
| Username | @pixei |
|---|---|
| Audience | 345.6K |
| Posts | 981 |
| Videos | 123 |
| Images | 1.2K |
| Media | 1.3K |
| Country | United Kingdom |
| City | Manchester |
| Price | $4.99 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioHey there I’m Pixei! Your half Filipino, half Scottish little nympho ️ I’m 100% natural! I love creating pretty scenes to showcase my body to all of you Here you’ll find my explicit pictures and videos, along with a menu featuring all of my other services! I aim to post every day and release sexy and intimate videos frequently for you to indulge yourself with me - Rebill ON gets you discounted prices on new videos/bundles upon release! - No Advertisements/No sub price raising ***Subscribe and instantly receive:*** -Welcome video -Interactive and playful chat! -46 minutes of full length videos in gallery -Fetish friendly content -A premium video from my menu once you hit your second month! -Premade BG and Solo PPV menu ️Anal/Squirt/Roleplay etc available to purchase for fair prices -Surprise freebies in DMs (Rebillers get more) I love getting personal with my subs, so don’t be shy! I want to satisfy you completely and fulfil your best fantasies |