Fachgeschäft für Wunder on Instagram
| Username | @pfeiffer_am_rathaus |
|---|---|
| Audience | 2883 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Wasserburg am Inn |
| Categories | interior design home decor books gifts christmas games shopping local business handmade seasonal decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKomm ins Wunderland️ Mo - Fr 10-18 / Sa 10-16 ️Interieur & Deko ️Spielwaren & Papeterie ️Bücher & Geschirr |
Instagram Insights
| Followers | 2.9K |
|---|---|
| Following | 983 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 75.6 |
| Avg comments | 23.0 |
| Avg interactions | 98.6 |
| Avg video views | 1173.7 |
| Engagement rate | 3.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:00:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:02:25 PM |