Personal Stitching on Instagram
| Username | @personal_stitching |
|---|---|
| Audience | 768 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Düsseldorf |
| Categories | Product/service handmade accessories travel handmade accessories gifts home decor personalized items luxury weddings parties düsseldorf |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBY ANJA STINSHOFF Signature Style für Homedeko und Accessoires. Bestellungen jederzeit per Privatnachricht/ E-Mail. |
Instagram Insights
| Followers | 768 |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 35 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 14.8 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 15.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 8:53:36 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:18:20 PM |