Patrizia on Instagram
| Username | @patriziapalme |
|---|---|
| Audience | 392933 |
| Posts | 3.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger lifestyle family fashion home decor advertisement parenting relationships spring sisterhood valentine's day podcast |
| Languages | german |
| Emails | patrizia-palme@hotmail.de |
| Bio | Reveal bioMOM OF M & L HOME @stadtvillapalme inquiries patrizia-palme@hotmail.de Impressum @palme_impressum Youtube |
Instagram Insights
| Followers | 392.9K |
|---|---|
| Following | 707 |
| Highlights | 66 |
| IG Media | 3.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 2849.5 |
| Avg comments | 43.5 |
| Avg interactions | 2893.0 |
| Avg video views | 45065.6 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:01:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:32 AM |