Johannes Höhn on Instagram
| Username | @pangea |
|---|---|
| Audience | 535761 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Video creator photography travel hiking nature videography outdoors adventure landscape film collaboration |
| Languages | english |
| Emails | hello@pangeaprod.de |
| Bio | Reveal bioI shoot photos & make videos - On film & digital Let’s create Cologne || Germany ️ crew @germanroamers |
Instagram Insights
| Followers | 535.8K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 6006.1 |
| Avg comments | 77.1 |
| Avg interactions | 6083.2 |
| Avg video views | 45107.8 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:33:41 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:05:47 AM |