| Country | Finland |
|---|---|
| Categories | female leather lingerie mature onlyfans |
| Audience | 74.1K |
| Platforms | OnlyFans, Instagram |
| Updated | 4/8/2026, 7:08:49 AM |
Kris on OnlyFans
| Username | @paivikristiinaa |
|---|---|
| Audience | 64.7K |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 420 |
| Images | 1.5K |
| Media | 1.9K |
| Country | Finland |
| Price | $6.32 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioSensual Mature/Mother of three. A combination of lingerie, PVC/leather clothes, swimwear and especially sinful nudity. My Soul, a combination of the Strong Magic of Afrodite and Venus! I also make custom videos!! Myös toivevideoita! |