One Interior Magazine on Instagram
| Username | @one.interior.mag |
|---|---|
| Audience | 1064813 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Magazine interior design home decor apartment decor living room design bedroom design kitchen design vintage home decor mid-century modern eclectic interiors old house love interior inspiration |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioO N E I N T E R I O R M A G ️ Full-Time Interior Lover ️ Interior Design Fanatic Follow For AMAZING Interior Posts |
Instagram Insights
| Followers | 1.1M |
|---|---|
| Following | 685 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 8601.5 |
| Avg comments | 20.8 |
| Avg interactions | 8622.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:07:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:14:44 AM |