olly on Instagram
| Username | @ollys_homelove |
|---|---|
| Audience | 80438 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger lifestyle family home decor food parenting diy gardening baking interior design organization children |
| Languages | german |
| Emails | ollys_homelove@sc-mediahouse.com |
| Bio | Reveal bio• mama - alltag | interior ideen | lifestyle | food • NRW ️ollys_homelove@sc-mediahouse.com |
Instagram Insights
| Followers | 80.4K |
|---|---|
| Following | 404 |
| Highlights | 73 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 619.2 |
| Avg comments | 65.5 |
| Avg interactions | 684.7 |
| Avg video views | 32326.2 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:39:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:00:22 AM |