Nuhtrop Melanie on Instagram
| Username | @nuhtrop.m |
|---|---|
| Audience | 11288 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator interior design home decor colorful home living room art music fashion dog happiness home |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio„Not to brag but I look very good for my rage!“ Woman in her 40s with a colourful flat and a good taste in music. board member @fluechtlingsrat_hh |
Instagram Insights
| Followers | 11.3K |
|---|---|
| Following | 2.5K |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 87.3 |
| Avg comments | 10.8 |
| Avg interactions | 98.1 |
| Avg video views | 411.4 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 10:04:14 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:27:09 AM |