Nanda on Instagram
| Username | @nanda_schwarz |
|---|---|
| Audience | 460030 |
| Posts | 3.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.0K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Blogger lifestyle fashion travel self-care relationships home decor daily life personal growth sponsored content music culture |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biochaotic longterm student keeping it pretty on the feed n'real in the stories. I ️: ️️ Links, Imprint and contact |
Instagram Insights
| Followers | 460.0K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 48 |
| IG Media | 3.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 15365.3 |
| Avg comments | 118.7 |
| Avg interactions | 15484.0 |
| Avg video views | 184908.2 |
| Engagement rate | 3.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 11:39:18 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:02 AM |