Bianca on Instagram
| Username | @my.homestory |
|---|---|
| Audience | 19664 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Zeeland |
| Categories | travel family home decor mental health poetry cruises central america caribbean photography interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio𝑫𝒂𝒊𝒍𝒚 𝒓𝒆𝒂𝒍 𝑳𝒊𝒇𝒆 𑁍 Privataccount, keine Kooperationsanfragen! |
Instagram Insights
| Followers | 19.7K |
|---|---|
| Following | 445 |
| Highlights | 76 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 114.4 |
| Avg comments | 17.7 |
| Avg interactions | 132.1 |
| Avg video views | 950.3 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 12:12:29 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:53:11 AM |