~ Anja ~ on Instagram
| Username | @mrs_pearlys_house |
|---|---|
| Audience | 16076 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Black Forest |
| Categories | Blogger home decor nordic design kitchen decor living room decor flowers spring decor dining room decor home inspiration weekend hydration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLeben und wohnen auf unserem Fachwerkhof von 1822 Interior-,Vintage-,DIY- & Garten-Inspo Daily words for your soul… |
Instagram Insights
| Followers | 16.1K |
|---|---|
| Following | 789 |
| Highlights | 39 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 214.5 |
| Avg comments | 32.4 |
| Avg interactions | 246.9 |
| Avg video views | 281.0 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 9:36:45 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:17:44 AM |