Ramona Margalle on Instagram
| Username | @monsch_made |
|---|---|
| Audience | 388 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Bautzen |
| Categories | Personal blog sewing diy crafting cooking handmade kids clothing food recipes home decor personalized gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio2fach Mama, die gern viel näht, plottet, bastelt und fast täglich frisch kocht....alles "monschmade" *Thüringen/Sachsen/Bayern |
Instagram Insights
| Followers | 388 |
|---|---|
| Following | 702 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 4.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 4.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:26:39 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:09:08 PM |