Molly Roger - Concept Store Hamburg on Instagram
| Username | @mollyroger_hamburg |
|---|---|
| Audience | 8881 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Shopping & retail concept store shopping gifts children home decor local shopping handmade fashion festivals movies music |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioConcept Store, Mozartstr 43, HH Schönes für Babies, Kinder, Erwachsene + euer Zuhause. Di-Do 14-18h. Fr 10-16h. Sam 10-14h |
Instagram Insights
| Followers | 8.9K |
|---|---|
| Following | 2.4K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 24.8 |
| Avg comments | 1.1 |
| Avg interactions | 25.9 |
| Avg video views | 342.8 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:49:44 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:01:31 AM |