Mölders Gruppe on Instagram
| Username | @moelders_gruppe |
|---|---|
| Audience | 1716 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Uelzen |
| Categories | Product/service home improvement gardening construction diy building materials home renovation hagebau moelders gruppe gardening tips home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMit 5 Baucentren und 11 hagebaumärkten sind wir Euer Ansprechpartner für alle Themen rund ums Wohnen, Bauen und Sanieren! #teammölders |
Instagram Insights
| Followers | 1.7K |
|---|---|
| Following | 496 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 36.0 |
| Avg comments | 1.1 |
| Avg interactions | 37.1 |
| Avg video views | 2296.0 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 12:37:41 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 2:00:52 PM |