Möbel Wiemer on Instagram
| Username | @moebelwiemer |
|---|---|
| Audience | 2404 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Soest |
| Categories | furniture home decor outdoor living sales garden furniture kitchen home improvement seasonal decor customer service local events |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#24000qm #möbelhaus #moebel #kreissoest #börde #soesterbörde #dassympathischeeinrichtungshausinsoest #soest |
Instagram Insights
| Followers | 2.4K |
|---|---|
| Following | 66 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 14.1 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 14.3 |
| Avg video views | 127.4 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 12:43:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:20:52 PM |