Möbel Rogg // #roggdeinzuhause on Instagram
| Username | @moebelrogg |
|---|---|
| Audience | 45158 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Furniture store furniture home decor outdoor living diy summer easter cozy garden interior design living room |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHerzlich willkommen in unserer Möbelwelt!️Markiere uns mit #möbelrogg oder @moebelrogg und zeige uns mit #roggdeinzuhause deine schönsten Wohnideen. |
Instagram Insights
| Followers | 45.2K |
|---|---|
| Following | 549 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 283.3 |
| Avg comments | 46.8 |
| Avg interactions | 330.1 |
| Avg video views | 14698.5 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:15:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:29:25 AM |