Möbel Debbeler on Instagram
| Username | @moebeldebbeler |
|---|---|
| Audience | 3467 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Visbek |
| Categories | Furniture store furniture kitchen interior design home decor local business family business sales home improvement kitchen design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#zuhausegestalten individuelle Planung und Beratung umfassender Service exklusives Sortiment |
Instagram Insights
| Followers | 3.5K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 22.7 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 23.3 |
| Avg video views | 11262.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:02:14 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:43:48 AM |