PiLiPP - Mein Möbelhaus on Instagram
| Username | @moebel.pilipp |
|---|---|
| Audience | 1755 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Ansbach |
| Categories | Furniture store furniture home decor sales garden furniture mother's day smart kitchen personalized gifts staff discounts outdoor living interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioin Ansbach, Bamberg und Bindlach (BT). Markiert uns @moebel.pilipp, um eure Wohnideen, Deko- und Lifestyletipps zu teilen. |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 187 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 8.6 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 8.7 |
| Avg video views | 156.8 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 8:51:49 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 3:12:18 PM |