Möbel Knappstein on Instagram
| Username | @moebel.knappstein |
|---|---|
| Audience | 5638 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Remscheid |
| Categories | Furniture store furniture home design interior design furniture sale garden furniture bedroom furniture living room furniture kitchen furniture home decor discount offers |
| Languages | german |
| Emails | info@moebel-knappstein.de |
| Bio | Reveal bio➳DER Möbel Häuptling ️Einrichten ist bei uns Familiensache Besuchen Sie uns in: fünf Möbelhäusern im Online Shop ️info@moebel-knappstein.de |
Instagram Insights
| Followers | 5.6K |
|---|---|
| Following | 3 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 7.7 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 7.8 |
| Avg video views | 163.6 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:56:06 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:12:54 AM |