Juliane | Koblenz on Instagram
| Username | @missheartmade |
|---|---|
| Audience | 49411 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Koblenz |
| Categories | Blogger lifestyle family parenting fashion food home decor travel sustainability personal development advertising local events |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio. Neuer Account: @homeheartmade . MAMA LIFESTYLE FASHION FOOD - „leave a little sparkle wherever you go“ - |
Instagram Insights
| Followers | 49.4K |
|---|---|
| Following | 392 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 0 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 0.0 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 0.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:12:27 AM |