Minimarkt on Instagram
| Username | @minimarkt |
|---|---|
| Audience | 33807 |
| Posts | 6.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 6.0K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | interior design home decor eco-friendly products fashion lifestyle shopping family travel wellness collaboration design |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioAgency / Creator / Onlineshop by @xeniarosengart Onlineshop 24/7 Pick Up MO & DO 12-15 |
Instagram Insights
| Followers | 33.8K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 6.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 121.5 |
| Avg comments | 70.8 |
| Avg interactions | 192.3 |
| Avg video views | 685.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/6/2026, 5:45:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:28:48 AM |