Minette Concept Store on Instagram
| Username | @minette_store |
|---|---|
| Audience | 12537 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Karlsruhe |
| Categories | Boutique Store fashion lifestyle interior kids fashion shopping accessories home decor beauty sales events |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio𝟭𝟬 𝗬𝗘𝗔𝗥𝗦 Fashion • Lifestyle • Interior • Kids 𝗠𝗼-𝗙𝗿 11-18 𝗦𝗮 11-17 ↓ Jetzt online shoppen |
Instagram Insights
| Followers | 12.5K |
|---|---|
| Following | 758 |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 52.4 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 53.2 |
| Avg video views | 1208.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/10/2026, 6:23:03 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:20:56 AM |