Katrin Krause on Instagram
| Username | @mikalule2003 |
|---|---|
| Audience | 11169 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Dortmund |
| Categories | Personal blog diy crafts diy crafting workshops creativa dortmund button making laser cutting handmade gifts craft supplies home decor crafting tutorials |
| Languages | german |
| Emails | mikalule@web.de |
| Bio | Reveal bioDeko/Basteln/Plotten/Diy ️ Schön, dass du da bist hier siehst du ganz viel von meinem Hobby, das Basteln! Mit unterschiedlichsten Materialien |
Instagram Insights
| Followers | 11.2K |
|---|---|
| Following | 3.5K |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 237.5 |
| Avg comments | 50.8 |
| Avg interactions | 288.3 |
| Avg video views | 1628.0 |
| Engagement rate | 2.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:44:02 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:30:43 AM |