Michaelsen Scandinavian Living on Instagram
| Username | @michaelsen_scandinavian_living |
|---|---|
| Audience | 8467 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Lübeck |
| Categories | Shopping & retail scandinavian living home decor scandinavian design interior inspiration minimalist design cozy living camping kitchen accessories spring decor easter decor handmade decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSkandinavische Accessoires für Küche, Bad, Wohn- & Kinderzimmer Lübeck |
Instagram Insights
| Followers | 8.5K |
|---|---|
| Following | 688 |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 65.5 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 66.8 |
| Avg video views | 519.8 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/5/2026, 7:56:43 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:47:36 AM |