Melli Poppeli on Instagram
| Username | @mellipoppeli |
|---|---|
| Audience | 45899 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | baking recipes food children home decor diy christmas easter school advertising |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioβ‘ π΅ππΎππ πΉππΎπππ π¦πΎππΉπππ πΉπΎπ π²πππ . π©πΎπΈπ½π πΉππ π²πππ πΉππΎππ π¦πΎππΉππβ‘ #gegenkinderimnetz πππππππππβ’ππππππππβ’πππππβ’πππ’ |
Instagram Insights
| Followers | 45.9K |
|---|---|
| Following | 350 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 95.1 |
| Avg comments | 14.1 |
| Avg interactions | 109.2 |
| Avg video views | 762.2 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 12/21/2025, 7:30:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:15:18 AM |