Lisa Tihanyi on Instagram
| Username | @meinfeenstaub |
|---|---|
| Audience | 47791 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| City | Mainz |
| Categories | Digital creator diy crafting home decor plants workshops creative projects handmade gifts fimo blogging photography |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDIY & Deko in bunt Flohmarkt & Upcycling ️ aktuell: Kreativstudio einrichten Mainz Monty Fotografie für Kreative: @lisa.tihanyi |
Instagram Insights
| Followers | 47.8K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 40 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 729.8 |
| Avg comments | 57.5 |
| Avg interactions | 787.3 |
| Avg video views | 5150.3 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 3:05:25 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:17:59 AM |