mawehome Design Studio & Store on Instagram
| Username | @mawehome |
|---|---|
| Audience | 1184 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Rutesheim |
| Categories | Shopping & retail lifestyle fashion home decor shopping events food interior design concept store home staging redesign |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioStoreTime siehe FeedSeestr.19 71277 Rutesheim Home Staging Studio Beratung nach Terminvereinbarung. @mawehome.homestaging_interior |
Instagram Insights
| Followers | 1.2K |
|---|---|
| Following | 418 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 7.3 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 7.4 |
| Avg video views | 201.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/11/2026, 9:14:02 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:22:10 PM |