Tatiana van der Woodsen on Instagram
| Username | @matahomestory |
|---|---|
| Audience | 7999 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design home decor quotes travel family life nails kids room camping humor daily life home building |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioTatiana & Matthias ️Ein wenig Alltag ️ganz viel #INTERIOR ️Liebe in Worten #QUOTES ️Reiseinspo #TRAVEL ️aus dem Bauch mitten ins ❥ #Momoftwo ❥ ❥ |
Instagram Insights
| Followers | 8.0K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 40 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 106.8 |
| Avg comments | 6.3 |
| Avg interactions | 113.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 8/31/2024, 5:49:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:47:00 AM |