Family Portraits | Prints | Kids Spaces on Instagram
| Username | @martabadblay |
|---|---|
| Audience | 47578 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist art family portraits prints kids spaces home decor interior design commissions sales photography giveaways |
| Languages | english, german |
| Emails | orders.martabadblay@gmail.com |
| Bio | Reveal bioRaising a girl and a boy •Drawing is my passion orders.martabadblay@gmail.com Retailers: www.ankorstore.com/brand/marta-abad-blay-14501 |
Instagram Insights
| Followers | 47.6K |
|---|---|
| Following | 4.0K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 115.1 |
| Avg comments | 133.4 |
| Avg interactions | 248.5 |
| Avg video views | 995.7 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/4/2026, 8:02:26 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:15:21 AM |