M a r i p o s a S h o p on Instagram
| Username | @mariposa.interior |
|---|---|
| Audience | 6738 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Schorndorf |
| Categories | Shopping & retail interior design fashion home decor concept store local shopping nordic living job opportunities new arrivals summer trends cozy home shopping sale |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioINTERIOR | FASHION | LIFESTYLE . SCHORNDORF WAIBLINGEN WINNENDEN . c o m e b y & s a y h i . ️ 07181 9925005 |
Instagram Insights
| Followers | 6.7K |
|---|---|
| Following | 799 |
| Highlights | 60 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 176.3 |
| Avg comments | 152.1 |
| Avg interactions | 328.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:12:16 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:35:04 AM |