Maison No.14 ️ on Instagram
| Username | @maison14.husum |
|---|---|
| Audience | 10782 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Husum |
| Categories | Shopping & retail home decor furniture shopping interior design sales home accessories home improvement living room dining room garden decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEuer Premium Dealer von Rivièra Maison und Konzeptstore für Wohnen & Schenken direkt am Husumer Marktplatz Mo-Sa von 10:30-17:00h 04841/6697030 |
Instagram Insights
| Followers | 10.8K |
|---|---|
| Following | 3.1K |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 198.8 |
| Avg comments | 8.5 |
| Avg interactions | 207.3 |
| Avg video views | 2384.3 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:02:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:34:00 AM |