Anna Frietsch on Instagram
| Username | @maililou |
|---|---|
| Audience | 34131 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy and home decor diy home decor crafting interior design cooking flowers dogs family positive living collaboration |
| Languages | german |
| Emails | Info@maililou.eu |
| Bio | Reveal bioA n n a ️ Mom, entrepreneur, positive, blessed life. ️ ️A Founder of maililou |
Instagram Insights
| Followers | 34.1K |
|---|---|
| Following | 374 |
| Highlights | 40 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 665.7 |
| Avg comments | 200.9 |
| Avg interactions | 866.6 |
| Avg video views | 20117.7 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 6:48:27 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:33:01 AM |