Mack | Möbel • Accessoires• Einrichtungsberatung on Instagram
| Username | @mackfellbach |
|---|---|
| Audience | 8446 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Fellbach |
| Categories | Interior Design Studio interior design home decor furniture garden furniture interior concepts lifestyle wellness bad design garden inspiration seasonal decor shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchönes und Gutes aus den Bereichen Wohnen, Garten, Mode und Delicatessen. Besuchen Sie uns: Mo.-Sa. 10:00-18:00. Samstags: ️ |
Instagram Insights
| Followers | 8.4K |
|---|---|
| Following | 687 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 36.8 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 37.3 |
| Avg video views | 14051.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/29/2026, 8:40:08 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:57:05 AM |