Maike Stipp on Instagram
| Username | @lykkemaicraft |
|---|---|
| Audience | 1060 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | diy crafting laser engraving diy projects home decor sewing craft room hobby plotter christmas amsterdam quality time |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMaker of things️ Content Creator DIY nähen ️ plotten sticken |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 2.3K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 35.3 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 37.1 |
| Avg video views | 252.5 |
| Engagement rate | 3.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/6/2026, 7:54:13 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:28:09 PM |