Pernille Lund on Instagram
| Username | @lund_p |
|---|---|
| Audience | 1.6K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Aarhus |
| Categories | film-director |
| Bio | Reveal bioRepresented by @fern.film_ Educated from @super8aarhus |
| Country | Denmark |
|---|---|
| City | Aarhus |
| Categories | film-director |
| Audience | 1.6K |
| Platforms | Spreadsheet, Instagram |
| Updated | 4/7/2026, 9:10:58 AM |
| Username | @lund_p |
|---|---|
| Audience | 1.6K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Aarhus |
| Categories | film-director |
| Bio | Reveal bioRepresented by @fern.film_ Educated from @super8aarhus |
| Username | @lund_p |
|---|---|
| Audience | 1.6K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Aarhus |
| Categories | film-director |
| Bio | Reveal bioRepresented by @fern.film_ Educated from @super8aarhus |