Nicole näht Frankreich on Instagram
| Username | @luhabru.de |
|---|---|
| Audience | 13594 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Boppard |
| Categories | Product/service french lifestyle french culture table decor home decor lifestyle french cuisine interior design french living table setting home textiles french inspiration |
| Languages | german, french |
| Bio | Reveal bioLeinen. Liebe. Frankreich-Flair handgefertigte Tischkultur aus meinem Atelier in Boppard |
Instagram Insights
| Followers | 13.6K |
|---|---|
| Following | 186 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 165.6 |
| Avg comments | 24.9 |
| Avg interactions | 190.5 |
| Avg video views | 17531.7 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/10/2026, 11:33:09 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:27:58 AM |