Lovely-Craft Silikonformen on Instagram
| Username | @lovelycraft_silikonformen |
|---|---|
| Audience | 20771 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Bochum |
| Categories | Product/service diy home decor diy home decor handmade gifts silicone molds crafting gift ideas birthday decorations dried flowers candle holders personalized gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDein Onlineshop für hochwertige Silikonformen Eigene Designs mit Liebe zum Detail Großes Sortiment mit über 1000 Produkte |
Instagram Insights
| Followers | 20.8K |
|---|---|
| Following | 0 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 91.9 |
| Avg comments | 22.8 |
| Avg interactions | 114.8 |
| Avg video views | 2361.8 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:59:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:01:43 AM |