Larissa-Marie on Instagram
| Username | @lori_laris_welt |
|---|---|
| Audience | 2942 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Gera |
| Categories | Product/service handmade decor gifts crafts home decor personalized gifts laser cutting handmade items festive decorations seasonal themes small business |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGera-ThΓΌringen π
’π
π
π
€π
π
£ π
¦π
π
π
π
π
’ π
π
π
π
π
Dekoration Handmade Genuss Fashion Textildesign | Gravur | Geschenkideen |
Instagram Insights
| Followers | 2.9K |
|---|---|
| Following | 191 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 378.0 |
| Avg comments | 21.9 |
| Avg interactions | 399.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 13.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:15:38 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:46:59 AM |