Nadine on Instagram
| Username | @liveworthliving |
|---|---|
| Audience | 22857 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Meerbusch |
| Categories | Digital creator lifestyle family food diy holidays home decor asmr travel parenting mental health seasonal activities |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio☆ Life Lover | Mut-ivator | Boy Mom ☆ deine virtuelle Freundin von nebenan | Familie | Food | DIY | Holidays | Schnäppchen | Home & everyday magic |
Instagram Insights
| Followers | 22.9K |
|---|---|
| Following | 563 |
| Highlights | 60 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 420.9 |
| Avg comments | 21.6 |
| Avg interactions | 442.5 |
| Avg video views | 4616.5 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/18/2026, 4:49:30 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:46:38 AM |