Julia on Instagram
| Username | @littleaussiehearts |
|---|---|
| Audience | 22590 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger diy and recipes diy recipes kids activities home decor valentine's day mother's day crafts baking family life hacks |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMama von & Inspirationen, die Kinderaugen leuchten lassen Familienleben, Kreativität, Lieblingsrezepte Für mehr Alltagsmagie–bleib gern dabei! |
Instagram Insights
| Followers | 22.6K |
|---|---|
| Following | 504 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 138.3 |
| Avg comments | 3.1 |
| Avg interactions | 141.3 |
| Avg video views | 9370.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:12:44 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:53:07 AM |