Romy on Instagram
| Username | @little_bee_berlin |
|---|---|
| Audience | 364 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Product/service lifestyle diy gardening cooking home decor family berlin illustration christmas food parenting |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioMama von 2 Kerlchen, Grafikdesignerin, ️Backen, Kochen, Deko, DIY, Garten ️ Meine Kinderzimmerposter und Postkarten: |
Instagram Insights
| Followers | 364 |
|---|---|
| Following | 427 |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 21.0 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 22.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 6.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 10/29/2025, 11:49:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:53:51 PM |