LISA on Instagram
| Username | @lisomat |
|---|---|
| Audience | 32698 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger interior design home decor travel dogs family gardening home improvement lifestyle parenting home organization diy projects |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ interior ️ travelling ️ nice things ️ doglover ️ the world is a book and those who do not travel read only a page ️ |
Instagram Insights
| Followers | 32.7K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 31 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 550.8 |
| Avg comments | 83.0 |
| Avg interactions | 633.8 |
| Avg video views | 4645.5 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/20/2026, 8:04:36 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:26:41 AM |