Bestellungen: kramona@gmx.de on Instagram
| Username | @lille_hus_fashion_deko |
|---|---|
| Audience | 1301 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Lille |
| Categories | Women's clothing store fashion clothing decor style trends accessories design shopping online store fashion tips home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioVon Kopf bis Fuß = Lille Hus |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 254 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 1.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 1.3 |
| Avg video views | 80.8 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 2:27:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:43:03 PM |