REGINA HILDESHEIM on Instagram
| Username | @lille.skandi |
|---|---|
| Audience | 17451 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | Digital creator scandinavian interior design scandinavian design interior design minimalism home decor nordic lifestyle easter decorations loft style home inspiration scandinavian home white interior |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio130 qm loft | interiør + meer Lotti Koje No. 20 • Urlaub am Meer ⇩ |
Instagram Insights
| Followers | 17.5K |
|---|---|
| Following | 598 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 394.3 |
| Avg comments | 33.3 |
| Avg interactions | 427.6 |
| Avg video views | 1127.0 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:44:30 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:59:35 AM |