Leni | Familienalltag & Dackelliebe on Instagram
| Username | @lenuslenix |
|---|---|
| Audience | 9154 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator family life family home decor plants marketing travel halloween autumn christmas birthdays summer |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInterior, Fashion & Alltag mit zwei Kids und @dackel_elmar |
Instagram Insights
| Followers | 9.2K |
|---|---|
| Following | 2.5K |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 149.5 |
| Avg comments | 7.5 |
| Avg interactions | 157.0 |
| Avg video views | 1270.5 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 6:44:57 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:41:00 AM |