L E N A on Instagram
| Username | @lenaruppel |
|---|---|
| Audience | 5178 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | lifestyle food travel design wellness fashion photography personal growth home decor advertisement |
| Languages | english |
| Emails | lenaruppel.contact@gmail.com |
| Bio | Reveal bioHamburg Social Media @couch_magazin lenaruppel.contact@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 5.2K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 115 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 3374.9 |
| Avg comments | 37.3 |
| Avg interactions | 3412.2 |
| Avg video views | 44033.0 |
| Engagement rate | 65.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/31/2026, 6:25:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:36:47 AM |